Гройсман розповів про ремонт доріг

Новини України

У різних регіонах України ремонт доріг виконується “по-різному”. Але в основному план з ремонту виконано наполовину, заявив Гройсман.

В Україні план з ремонту доріг виконано наполовину. Про це повідомив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час урядової наради, присвяченої питанням дорожнього будівництва і розвитку дорожнього господарства.

За його словами, у різних регіонах України ремонт доріг виконується “по-різному”.
“Більше половини планів уже виконано. Але в різних регіонах по-різному ця робота виконується. Я поставив чіткі завдання: темпи треба прискорювати, а кошти використати ефективно і раціонально. Ми робимо перевірки, будуть аудити щодо завершення об’єктів. Далі, у вересні, будемо розуміти, хто впорався із завданнями, хто ні”, – зазначив Гройсман.
Під час наради повідомлялося, що найкраще з поставленим завданням справляються Волинська, Дніпропетровська, Закарпатська, Запорізька, Кіровоградська, Львівська, Полтавська, Тернопільська, Херсонська та Хмельницька області, де відсоток виконання робіт перевищує 80%. У Чернівецькій та Сумській області ситуація з ремонтом доріг погана.
Раніше повідомлялося, що в поточному році на ремонт доріг обласного значення виділили понад 11 млрд гривень.

Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet