ОЦЕ ТАК СХОДИЛА ПО ЛИСИЧКИ!..

Публікації Трибуни Праці

 

Нещодавно в лісах біля села Губин загубилась жінка. Земляки та працівники всіх спеціальних служб шукали її майже три дні. А вона вийшла аж біля Опачич у зоні відчуження…

 

Позаминулого тижня, в обідню пору пішла сама в ліс по гриби  жителька села Губин (пенсіонерка). Та під вечір спохопилась, що далеко зайшла і все навколо  – незнайоме. Зателефонувала доньці, повідомивши, що заблукала й не знає, як повертатись додому. Олена заспокоювала матір, розпитувала, чи не бачить вона поблизу ніяких знаків. Жінка назвала якийсь номер, що був написаний на одному зі стовпчиків (такі, зазвичай, розставляють по лісових кварталах працівники лісництв). Далі зв’язок зник: у матері розрядився телефон.

Дочка стала дзвонити рятувальникам. І того ж вечора з Іванківського РС ГУ ДСНС відправили на пошуки жінки команду з чотирьох  чоловік. Вони всю ніч – до п’ятої ранку – шукали жінку, але так її і не знайшли.

Олена з родиною живе в Ірпені. Тому постійно тримала зв’язок з рятувальниками по телефону. А наступного дня зранку приїхала й сама в село з 13-літнім сином і 16-літньою донькою. Прибули в Губин і працівники поліції на чолі із заступником начальника Іванківського ВП Вишгородського відділу поліції Андрієм Черниченком. Він же запросив для участі в пошуках кінологів з Ірпеня  (в нашому районі таких спеціалістів нема).

Ті з собаками та картою місцевості, правоохоронці, родичі в супроводі місцевого жителя Віктора Таравського, який добре знає навколишні ліси, стали прочісувати їх.

Повністю із змістом даної публікації можна ознайомитися в форматі PDF. Передплачуйте таку можливість.

Тетяна РЯБОКЛЯЧ.