Оголошуємо акцію «Подаруй «Трибуну праці»!..

Блог редактора

 

 

Життєва практика окремих людей завжди впливає на інших. По­різному. Й це ні для кого не секрет: давно доведено.

У даному випадку – мова про хорошу практику!

Подарунки на день народження чи з якоїсь іншої нагоди можуть бути не лише красиво запаковані й перев’язані яскравою стрічкою з бантиком. А й у конвертику. Але не з грошима, а… з квитанцією на піврічну, наприклад, передплату «Трибуни праці».

А що, дуже багатьом це виявляється доречним, приємним і корисним. За порівняно невелику суму.

Одна з постійних читачок нашої газети нещодавно повідомила мені, що в їхній родині ця форма вияву уваги до ювілярів та просто іменинників – друзів, рідних, колег – практикується вже давно. Й вона приносить радість тим, кого таким чином вітають, є дуже корисною. Не те, що якийсь хоч і красивий, але практично не завжди потрібний сувенір…

А ще, неодноразово розповідали мені колеги­редактори з різних областей України, практикується сьогодні й такий метод. Підтримуючи малозабезпечені категорії населення, зокрема – ветеранів з мінімальною пенсією,  місцеві підприємці надають їм періодичну благодійну допомогу… передплатними абонентами на районні друковані видання. Адже не всі сьогодні при своїх мізерних статках можуть передплачувати газети, що все дорожчають. Хоч і дуже хочуть їх читати.

Отож наша редакція вирішила оголосити акцію, приурочену   95­річчю з дня утворення Іванківського району, що відзначатиметься 21 вересня ц.р. Її умовно можна назвати «Подаруй передплату на «Трибуну праці». (Яка, як відомо, вже 87­й рік є літописцем історії свого регіону).

Участь у ній мають повне моральне право (і, вважаємо, – обов’язок!) взяти сільські та селищна ради району,  діючі  підприємства та установи, приватні підприємці, всі бажаючі громадяни.

До речі, знаю немало  фактів, коли люди, які мають достатні фінансові можливості, хоч і проживають в інших регіонах, перераховують на редакції райгазет часто немалі суми коштів, даючи право журналістам самим визначати, кому передплатити за них районне інформаційне видання.

Ну що, спробуємо й ми?

Подаруйте передплату на «Трибуну праці» своїм батькам чи дідусеві з бабусею, рідним, друзям, просто малоімущим землякам!

Доброчинність завжди винагороджується сторицею!

Павло Смовж.