ВІДРОДЖУЮТЬ  СВІЙ МІНІ-ЗАВОД

Публікації Трибуни Праці

Четвертий рік пішов, як сім’я Вадима Мінзюка переїхала в наш район з Донбасу. У рідній Горлівці вони з дружиною були власниками невеличких міні-заводів: з виробництва металів і акумуляторів та з переробки ТПВ (твердих побутових відходів). Коли місто окупували російські найманці, які за підтримки місцевих сепаратистів стали боротися з усіма, хто не підтримував їхнього режиму, дійшла черга й до підприємств Мінзюків. Будівлі розбомбили, дехто з працівників був серйозно поранений, потрапивши під обстріли, нереалізовану продукцію, яку не встигли відправити замовникам, «конфіскували», завдавши чималих збитків.

Їм шкода було залишати свій бізнес, який з 90-х років збирали власноруч по крупинах, вдосконалювали виробництво, шукали замовників  і т.д. Врешті-решт вимушені були покинути Донбас.  Не так просто було звідти вибратися, бо на пропускних пунктах бойовики з особливою ретельністю перевіряли всіх і все, даючи «зелений коридор», в основному, жінкам з дітьми. Але, дякуючи добрим людям, Вадим з Оленою таки вирвалися звідти.

Повністю із змістом даної публікації можна ознайомитися в форматі PDF. Передплачуйте таку можливість.

Тетяна РЯБОКЛЯЧ.

На знімках: переселенець з Горлівки Вадим МІНЗЮК (2 стор.); так виглядає  міні-металургійний завод в  Дитятках – перед входом на його територію.

Фото автора.