ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ ПрАТ «Іванківська ПМК­2»,

Публікації Трибуни Праці

 

 

КОЛЕГИ, ВЕТЕРАНИ БУДІВЕЛЬНОЇ СПРАВИ!

Щиро вітаю усіх вас з професійним святом!

Будівельник – це професія поза часом і поза епохами. Неважливо, в якому столітті ми живемо, однак будівельники, як творці нового, потрібні скрізь і завжди. У будівельній галузі – не одна, а велика кількість різноманітних спеціальностей. Кожна з них вимагає масу різних знань, навичок, майстерності, часто – творчого підходу й міцної витримки.

У результаті  непростої праці будівельників з’являються нові оселі, приміщення навчальних та медичних закладів, торгові центри, дороги, мости та ін. Тобто, все те, що робить села, міста і всю країну красивими. І, зрештою, складає їх  розвиток.

Та, крім фаховості, не менш важливі в нашій професії вкладені в будівництво любов до своєї справи.

У цей день хочу привітати працівників ПрАТ «Іванківська ПМК­2»,  всіх колег, які працюють у сфері будівництва району, та ветеранів будівельної справи з професійним святом. Бажаю вам міцного здоров’я, благополуччя вашим сім’ям, наснаги та успіхів на професійній ниві! Нехай ваша праця приносить вам радість і достаток, людям – затишок зручних осель, а Україні – процвітання.

Володимир СКІТНЕВСЬКИЙ,

директор ПрАТ «Іванківська ПМК­2».

 

 

На знімках: члени бригади ПМК­2, які укладають тротуарну плитку по вул. Толочина в Іванкові; а ці фахівці своєї справи завершують реконструкцію районного музею і будівництво ЦНАП, «прив’язаного» до вже фактично нової споруди. «До Дня Іванкова, – заявляють будівельники, – ми маємо здати ці два об’єкти в експлуатацію».

Фото Павла СМОВЖА. 

 

One thought on “ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ ПрАТ «Іванківська ПМК­2»,

  • поздравляю с праздником. Огромный привет Директору предприятия могу назвать ПАН скитневский УДАЧИ. РАБОТЫ И ВЕЗЕНИЯ
    С уважением С.Жевнер

Comments are closed.