Україна на три роки заблокувала танкер із Росії

Новини України

Екіпаж судна Механіка Погодіна не пустив на борт портову інспекцію, яка збиралася перевірити скаргу про незадовільний стан.

Російське судно Механік Погодін, яке внесене Україною до списку санкцій і перебуває в порту Херсона, заблоковано там на три роки. Про це сказав перший заступник постійного представника президента України в Автономній республіці Крим Ізет Гданов, повідомляє Громадське радіо в суботу, 18 серпня.

“10 серпня актив компанії, а саме судна Механік Погодін, був заблокований на три роки в порту міста Херсон “, – сказав Гданов.

За даними оператора судна, екіпаж Механіка Погодіна не пустив на борт портову інспекцію, яка збиралася перевірити скаргу про незадовільний стан. Гданов назвав такі дії екіпажу незаконними, додавши, що моряки, відповідно до вимог чинного законодавства, нестимуть відповідальність”.

Він також зазначив, що інспекція спробує потрапити на судно вдруге.

“Кожна країна має право і зобов’язана контролювати як технічний стан судна, якщо є скарги (а там є скарги), так і екологічний стан. Це наша відповідальність як держави. Є у нас і правоохоронні органи, які зобов’язані надати можливість контролюючим структурам здійснити контроль відповідно до їхніх повноважень. Це буде зроблено”, – запевнив Ізет Гданов.

Раніше в суботу російські ЗМІ повідомили, що генеральний консул РФ в Україні відвідав судно Механік Погодін у порту Херсона і переконався, що на борту є медикаменти і продукти харчування.

Нагадаємо, минулого тижня в морський торговельний порт Херсона зайшов танкер Механік Погодін, який належить російській компанії, що є в списку санкцій РНБО.

Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet