У Криму чекають мільйон туристів з України

Новини України

Туристичний потік до Криму з початку року pвиріс на 28% – до 4,3 млн осіб. Серед них нібито 800 відпочивальників з України, стверджують у Ростуризму.

В анексованому Криму за підсумками 2018 року очікують зростання турпотоку з України до одного мільйона осіб. Про це сказав “міністр курортів і туризму” Криму Вадим Волченко, повідомляє ТАСС в суботу, 18 серпня.

“Судячи з тенденції, так, – сказав він, відповідаючи на запитання журналістів, чи зможе Крим за підсумками року прийняти мільйон туристів з України. – Турпотік до Криму зростає, зокрема з України. Тут завжди були раді українським туристам. Ми як були одним народом, так ним і залишаємося”.

З його слів, українська влада “чинить деякі перепони” своїм громадянам, котрі збираються на відпочинок до Криму.

“Але це не заважає тисячам туристам з України відпочивати в Криму”, – додав Волченко.

Напередодні глава Ростуризму Олег Сафонов заявив, що туристичний потік до Криму з початку року нібито зріс на 28% – до 4,3 млн осіб. Серед них російські чиновники нарахували 800 тисяч туристів з України.

У Росії пов’язують зростання турпотоку на півострів із запуском Кримського моста, введенням нового аеровокзального комплексу аеропорту Сімферополь, гарною погодою і зниженням цін у готелях. Очікується, що цього року турпотік до Криму має зрости до 6 млн осіб.

Раніше в Криму назвали причини провалу курортного сезону в 2017 році: холодна погода, високі ціни на авіаперельоти і недостатній рівень туристичного сервісу. Попри це російська влада нарахували торік 5,4 млн туристів.

Також повідомлялося, що 2018 року Крим скасував введення курортного збору, сподіваючись на “більш виражений ефект” через рік.

Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet