В Україну їде глава МЗС Канади

Новини України

Канада продовжує підтримувати суверенітет і територіальну цілісність України, зазначили в МЗС.

Міністр закордонних справ Канади Христя Фріланд має намір наступного тижня здійснити візит в Україну. Про це заявили в Міністерстві закордонних справ Канади, пише Укрінформ в п’ятницю, 24 серпня.

“Як ще один прояв відданості Канади відносинам з Україною міністр закордонних справ наступного тижня поїде в Україну”, – заявили в канадському МЗС.

Фріланд буде перебувати в Україні лише один день – 28 серпня. У Києві вона зустрінеться з президентом Петром Порошенком, прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом та міністром закордонних справ Павлом Клімкіним, а також виступить перед учасниками наради послів.

“Канада продовжує підтримувати суверенітет і територіальну цілісність України, а також важливі демократичні, економічні та соціальні реформи”, – зазначили в МЗС Канади.

В рамках свого європейського турне Фріланд також відвідає Німеччину і Францію, де теж виступить перед послами цих країн.

РанішеХристяФріландзаявилапронезмінну підтримкуУкраїни.Такожвонаповідомилапро виділенняУкраїні4,6мільйонадоларівдляпідготовкиЗбройнихсил.


Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet.