ВІДБУДУВАТИ СІЛЬРАДУ НЕМАЄ ЗА ЩО…

Публікації Трибуни Праці

 

 

Наприкінці листопада минулого року в адмінбудівлі села Піски виникла пожежа. І згоріла, здебільшого, та її частина, де знаходились кімнати сільської ради. За результатами розслідування, було визначено, що причиною загоряння став підпал. Тільки винуватця так і не знайшли. Добре, хоч люди не постраждали. А ось майно було пошкоджене: крім меблів, згоріла майже вся документація. Єдине, що уціліло, – сейф з книгами реєстрації одружень. Тому місцеві жителі були вимушені повторно виготовляти документи на землю, житло, спадщину тощо. Але згодом поновили всі господарські книги, інші офіційні папери, зробили перепис населення.

На цей час у чотирьох селах ради – Пісках, Карпилівці, Доманівці та Ковалівці – проживає 426 осіб, з них – 87 дітей. Учнів з усіх сіл підвозять шкільними автобусами в Сукачівське НВО. Тож дехто з місцевих жителів уже готує своїх  школярів до 1 вересня. Їх повен автобус з усіх сіл набирається. Буде й троє першокласників в новому навчальному році. Звісно, сумують за своєю Доманівською ЗОШ, що давно не діє. Все­таки ближче було і батькам спокійніше… Її майно передали в інші навчальні заклади. Приміщення закрили. Але все одно від недогляду будівля руйнується (вікна вже повибивали, дах просідає). Попервах нібито якісь іногородні мали намір взяти в оренду будівлю, але так і не появилися.

Повністю із змістом даної публікації можна ознайомитися в форматі PDF. Передплачуйте таку можливість.

Тетяна РЯБОКЛЯЧ. 

На знімках: новенький дитячий майданчик біля СБК; адмінбудівля в селі Піски, що постраждала від вогню, чекає своїх «відбудовників».

 Фото автора.