ПОДЯКИ – ЗА МУЖНІСТЬ І ПРАЦЕЛЮБНІСТЬ

Публікації Трибуни Праці

З нагоди Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України в стінах Київського обласного та по місту Києву управління лісового та мисливського господарства відбулися урочисті збори. Щиру вдячність та повагу працівникам галузі,  які боронили наш спокій на передовій в зоні війни, а тепер добросовісно й успішно працюють в трудових колективах,   висловив начальник управління Олексій Бойко.

Привітав їх і представник народного депутата України Ярослава Москаленка, керівник секретаріату депутатської групи «Воля народу» у Верховній Раді України Андрій Горовий. Він також вручив від імені Ярослава Миколайовича Подяки кожному захиснику, серед яких були й Ігор Гончар з Оранського лісництва та Андрій Осипенко  з Феневицького лісництва (на знімку – перший зліва).

До привітань з нагоди цих славних свят долучився і директор державного підприємства «Іванківське лісове господарство» Олександр Калапац (на знімку). Він подякував учасникам бойових дій за їх відвагу та мужність на фронті боротьби з ворогом на Сході України, побажав трудових здобутків. Привітав Олександр Михайлович і всіх присутніх в залі колег, бажаючи  кожному доброго здоров’я, успіхів у роботі, достатку в родинах, радощів у житті, віри у щасливе майбутнє нашої Батьківщини та головного – мирного неба над головою.