ВІТАЄМО НАТАЛІЮ ЛАГУТЕНКО ЗІ СРІБНОЮ НАГОРОДОЮ!

Публікації Трибуни Праці

 

За інформацією Міністерства молоді та спорту України, на початку цього тижня з чотирма високими нагородами повернулася в Україну національна паралімпійська збірна команда з чемпіонату світу з параканое. Світова першість з цього виду спорту проходила місті Монтемор­о­Вельо (Португалія) разом із ЧС з веслування на байдарках і каное. Українські паралімпійці вибороли дві золоті, срібну та бронзову нагороди і посіли друге загальнокомандне місце.

Наша Наталія Лагутенко (з Іванкова, але постійно тренується  з цього виду спорту в місті Дніпро) отримала срібну нагороду в аутригері, клас VL3 (на знімку вона –  зліва, поруч – спортсменки, які вибороли золоту і бронзову нагороди).

Щиро вітаємо усіх спортсменів і тренерів із визначним здобутком! Й особлива шана нашій землячці: ми пишаємося тобою, Наталіє!

У міжнародному аеропорту «Бориспіль» призерку Чемпіонату світу з параканое зустрічали з квітами перший заступник голови РДА Тетяна Свириденко, голова районної ради Валерій Потієнко, директор районного територіального центру соціального обслуговування Наталія Нестеренко.