У Парижі голодують на підтримку Сенцова

Огляд преси

На 124-й день голодування Сенцова про початок акції оголосив, зокрема, колишній міністр юстиції Франції Крістиан Тобіра.

Біля російського посольства в Парижі активісти оголосили безстрокове голодування на підтримку ув’язненого в РФ українського режисера Олега Сенцова. Як повідомляє RFI, солідарність із Сенцовим висловлюють відомі у Франції політики, громадські активісти та художники. Вони змінятимуть одне одного кожні 24 години біля представництва російської дипломатичної місії.

На 124-й день голодування Сенцова про початок акції оголосив, зокрема, колишній міністр юстиції Франції Крістіан Тобіра.

Серед протестувальників на підтримку Сенцова перед будинком посольства також режисери Лоран Канті та Паскаль Ферран. Організатори акції не озвучують повний список тих, хто приєднається до голодування.

“Битва за свободу слова – це одна з причин, чому я тут. Я боявся, що не зможу більше дивитися на себе в дзеркало, якщо не візьму участі”, – заявив Лоран Канті в інтерв’ю France Culture.

Раніше повідомлялося, що найбільша фракція в Європейському парламенті – Європейська народна партія – номінувала Сенцова на здобуття премії імені Андрія Сахарова.Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet