Великобританія відправить в Україну морську піхоту

Новини України

У наступному році Британія розширить присутність у Чорному морі, заявив міністр оборони країни.

Великобританія в 2018 році направить до України сили Королівської морської піхоти, а в 2019 році розширить присутність у Чорному морі. Про це в ході візиту в Україну повідомив британський міністр оборони Гевін Вільямсон, передає The Daily Telegraph.

“Ми будемо розширювати наші зусилля з навчання та підтримки за допомогою Королівського флоту і морської піхоти, стежачи за тим, щоб український флот і українські збройні сили мали навички й технічні можливості, для того щоб протистояти загрозам, що зростають”, – наголосив міністр.

“Наша прихильність залишається непохитною. Допоки існує небезпека, ми надаватимемо вам підтримку. Що безпечніші ви тут, то безпечніші ми у Великобританії”, – додав Вільямсон.

Разом із тим він підкреслив важливість того, що Великобританія та Україна поділяють “загальні цінності” й готові за них боротися. Зокрема, йшлося про міжнародний порядок, що ґрунтується на праві, якого, на думку міністра, Росія не дотримується.

Як повідомлялося, в ході візиту в Україну Вільямсон зустрівся з президентом Петром Порошенком, з яким обговорив військову співпрацю України й Великобританії.

Також британський міністр відвідав Донбас.


Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet