БЛІДЧАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Публікації Трибуни Праці

 

Блідчанській сільській раді  підпорядковані села Блідча, Коленці, Коленцівське, Леонівка. Перші документальні згадки про Блідчу датуються 1642 роком.

Площа земель сільської ради становить 18200 га. Відстань від села: до Іванкова – 17 км; до Києва – 87 км. На 1 вересня 2018 року у Блідчі проживало 464 особи, в Коленцях – 356, в Коленцівському – 18 людей, у Леонівці – 88 чоловік.

Придбано і встановлено дитячий майданчик у с. Блідча на подвір’ї  НВО «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дитячий садок», замінено огорожу біля НВО та виділено 80 тис. грн на поточний ремонт всіх класних кімнат початкової ланки НВО; замінено на металопластикові вікна і двері в НВО, на фельдшерських пунктах у Блідчі і Коленцях, у клубах сіл Коленці та Леонівка.

На фельдшерському пункті у с. Коленці також підведено воду та встановлено водовідвід, розібрано стару і виготовлено нову грубу.

Вирізано 200 аварійних дерев по всіх населених пунктах сільської ради; додатково встановлено 100 ліхтарів вуличного освітлення у Блідчі, Коленцях, Леонівці.

Організовано щомісячний вивіз КП ІРР «ВУЖКГ» сміття із населених пунктів сільської ради до районного сміттєзвалища. Відремонтовано і ремонтуються далі дорожні покриття по вулицях у Блідчі, Леонівці. Виділено 270 тис. грн на придбання житла лікарям Іванківської ЦРЛ. Приведено в належний стан братські та одиночну могилу захисників Батьківщини, які загинули у роки Великої Вітчизняної війни, на кладовищах у Коленцях.