ГОРНОСТАЙПІЛЬСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Публікації Трибуни Праці

 

Горностайпільська  сільська рада знаходиться  за 35 км на північний  схід   від районного центру Іванків.  Сільська рада об’єднує три населені пункти: Горностайпіль – 915 жителів, Губин – 43, Лапутьки – 6 осіб. З них – 136 дітей  віком до 18 років,  7 учасників АТО,  7 інвалідів війни,   24 учасники  війни, 105 дітей війни, 27 інвалідів ЧАЕС,  76 учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС,  56 евакуйованих громадян із 30-ти кілометрової зони ЧАЕС,

В селі Горностайпіль працюють навчально-виховне об’єднання «Горностайпільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок», де нині навчається та виховується 224 дітей, сільська бібліотека з книжковим фондом у 8200 примірників та читальним залом на 12 місць, будинок-інтернат для людей похилого віку та інвалідів, в якому постійно проживають  понад 100 мешканців, що потребують постійного стороннього догляду та медичного обслуговування.

Медична амбулаторія загальної практики сімейної медицини та аптечний пункт обслуговують також мешканців Страхоліської та Дитятківської сільських рад. У  Горностайполі  базується екстрена медична допомога, бригада Іванківського РП  ПрАТ «Київобленерго», підрозділ  Іванківської дільниці Вишгородського ВР ТОВ «Київолгаззбут». Послуги з  обслуговування мешканців здійснюють 6 приватних  магазинів у селі Горностайпіль, 1 магазин в селі Губин  та Горностайпільське поштове відділення.

Протягом останніх п’яти років проведено ямковий ремонт вулиць Інтернаціональна,  Чорнобильська, В. Правика, Товаровського, Перемоги, Першотравнева, частково – Шевченка. Проведено вуличне освітлення на восьми вулицях  в селі Горностайпіль. Ці роботи мають своє продовження і на даний час.  Крім того, замінено вікна в Горностайпільському НВО та розширено ще на одну групу дитячий садок. Спільно з Дитятківською сільською радою розширено та оновлено  ігровий майданчик дитячого садка.