ІВАНКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Публікації Трибуни Праці

 

До складу Іванківської селищної ради входять 4 населені пункти: смт Іванків та села Болотня, Запрудка і Федорівка. Загальна площа території становить майже 7,3 тис. га. Проживають більше 12 тис. чоловік.

Повсякденною турботою залишається питання благоустрою. За період 2016-2018 років виконано ряд робіт. Здійснено заміну освітлення вулиць Київська та Толочина на сучасне енергозберігаюче. Проведено водовідведення по вулицях Франка, Михайлівська, Біляєва, Сергієнка, а також території стадіону «Промінь». Замінено покрівлі на багатоквартирних будинках № 4, 32, 38 по вул. Київська, № 142а по вул. Поліська,  №12 по вул. Зоряна,  № 1 по вул. Розважівська.

Проведено газифікацію вулиці Григоренка та здійснено капітальний ремонт газопроводу до багатоквартирного будинку №1 по вул. Поліський шлях.

Виконані роботи з капітального ремонту доріг вулиць Базарна, М. Примаченко, Григоренка в смт Іванків,  вулиці Скорохода в селі Запрудка. Здійснено капітальний ремонт тротуарів частин вулиць Ярова, І. Проскури, Толочина.   За згаданий період закуплено та встановлено 20 ігрових дитячих майданчиків.

Проведено роботи з облаштування кладовищ населених пунктів Іванківської селищної ради.

З метою вирішення соціально-економічних проблем селища затверджені та діють програми підтримки та розвитку фізичної культури і спорту,  підприємств житлово-комунального господарства, покращення стану забезпечення населення українською книгою, підтримки видавничої справи та формування інформаційного простору в бібліотеках,  створення, використання та визначення місця зберігання матеріального резерву для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій, захисту безпритульних тварин, розвитку автомобільного пасажирського транспорту та безпеки дорожнього руху. Щодо останньої – то на території селищної ради на 2018-2020 роки запроваджено щоденний пільговий проїзд по міському маршруту смт Іванків через села Запрудка та Болотня для пільгових категорій громадян.

Тривалий час діє Програма «Милосердя» з метою вирішення нагальних соціальних  питань, підтримки інвалідів, малозабезпечених верств населення, учасників АТО, громадян, які опинилися у скрутному матеріальному становищі.