ІВАНКІВСЬКА  ЦЕНТРАЛЬНА  РАЙОННА ЛІКАРНЯ

Публікації Трибуни Праці

 

КНП ІРР “Іванківська ЦРЛ” розташована за адресою: вул. Поліська, 65, смт Іванків, Іванківський район, Київської області.  Тут працює професійний дружний та злагоджений колектив, який налічує 293 особи, з яких – 47 лікарів, 128 середніх медичних працівників, 63 – молодші медичні працівники та 55 інших працівників.

У рамках медичної реформи 14.08.2018 року здійснено реорганізацію шляхом перетворення Комунального закладу Іванківської районної ради “Іванківська центральна районна лікарня” в Комунальне некомерційне підприємство Іванківської районної ради “Іванківська центральна районна лікарня”.

До складу ЦРЛ входить поліклініка на 250 відвідувань на день та стаціонарні відділення на 114 ліжок: терапевтичне – 30 ліжок  (терапевтичне  – 15, кардіологічне – 15); хірургічне  – 28,  неврологічне – 15, дитяче – 10, гінекологічне – 10, пологове  – 8, інфекційне – 13 (дорослих – 7,  дитячих  – 6 ліжок). Іванківська ЦРЛ надає вторинну амбулаторну та стаціонарну допомогу дорослому та дитячому  населенню Іванківського району. Тут функціонують відділення лабораторної та інструментальної діагностики.

У період з 2013 по 2017 роки  в лікарні був реалізований Європейський проект “Оздоровчі та екологічні програми навколо Чорнобильської зони відчуження”, в рамках якого заклад був оснащений сучасним діагностичним та лікувальним обладнанням, лабораторними та офісними меблями, витратними матеріалами на загальну суму понад 20 млн. грн.

За останні роки за кошти районного бюджету проведено ремонти, які покращили не лише естетичний стан відділень, але і підвищили енергозбереження: у 2015 році проведено капітальний ремонт даху поліклініки (співфінансування районного та обласного бюджетів) на суму 1112 тис. грн.; у 2016 році  – проведено капремонт приймального відділення, заміну вікон та дверей на енергозберігаючі в двоповерховому хірургічному корпусі (1126582,00 грн  районного бюджету); проведено заміну комунікацій (електромереж, теплових мереж, водопроводу, каналізації) у двоповерховому  хірургічному  корпусі (1389658,00 грн районного бюджету); у 2017 році проведено капремонт хірургічного корпусу (заміна даху, утеплення, внутрішнє оздоблення) за кошти районного бюджету на суму 8318,1 тис. грн; поточний ремонт холу та коридорів третього поверху поліклініки за кошти районного бюджету на суму 199,926 тис. грн; у 2018 році закуплено медичних меблів для відділень хірургічного корпусу  на суму 1038386,26 грн. А також проведено поточний ремонт коридору та холу першого поверху поліклініки з облаштуванням кабінету для огляду осіб з маломобільних груп населення — 199821,00 грн (за кошти районного бюджету); проведено поточний ремонт туалетів поліклініки, внутрішніх та зовнішніх каналізаційних комунікацій поліклініки, системи вентиляції в хірургічному корпусі та тут же встановлено протипожежну сигналізацію. І це все – за кошти районного бюджету.

Лікарня готується до реформування вторинної ланки медичної допомоги, що вимагає  створення відповідних умов, яких немає зараз, а саме: дооснащення обладнанням та лікарськими кадрами відділення анестезіології та інтенсивної терапії, оснащення інсультної палати, придбання та встановлення комп’ютерного томографа.