ХАЙ НАШ РАЙОН ЖИВЕ І ПРОЦВІТАЄ!

Публікації Трибуни Праці

 

Шановні іванківці, жителі сіл району, наші гості!  Сьогодні наш квітучий край відзначає свою 429-у річницю селища і 95-у – району. Цього дня ми особливо почуваємося іменинниками, а наші серця переповнює радість і гордість за селище, яке стало нашою затишною домівкою. Іванків – це як маленька держава, зі своїми традиціями, звичаями, побутом та культурою. У нас переплелися традиції та прижилися культурні цінності народу. Ми всі вболіваємо один за одного, допомагаємо у скрутні хвилини, разом розділяємо радість та горе.  І це робить нас сильнішими.

Ми з вдячністю згадуємо сьогодні всіх, хто творив нашу історію, боронив від ворога, віддав своє життя за нашу державу, за рідний край. Згадуємо талановитих, щирих, добрих і працездатних людей, які створюють матеріальне й духовне сьогодення та майбутнє Іванківщини. Саме завдяки вашим старанням, умілим рукам, натхненній праці вона живе.

Готуючись до свята, кожен господар турбується, щоб його світлиця була прибрана, затишна, гостинна. Ми також про це дбали, й не один день. Зокрема, наше КП ІСР «ВУЖКГ» (52 працюючих, 19 останніх років очолює колектив В.І. Вітер) провело  величезний обсяг робіт, займаючись наданням житлово-комунальних послуг населенню селища та організаціям. Адже воно є балансоутримувачем 100 будинків в Іванкові, з яких 58 – дво- і більше поверхові, виконує роботи з утримання будинків та прибудинкових територій комунальних будинків. Постійно дбає про благоустрій селища та сіл Болотня, Запрудка та Федорівка: прибирає і обкошує дороги та вулиці, парк та сквер, обслуговує лінії зовнішнього освітлення протяжністю 67,5 км тощо.  До речі, за 20 останніх років КП ІСР «ВУЖКГ», разом із селищною радою, брало участь  у конкурсах «Селище найкращого благоустрою» і займали: раз – 1-е місце (кошти були витрачені на влаштування плитки на площі біля районного Будинку культури; раз – 2-е місце (кошти були витрачені на придбання установки на сміттєвоз); два рази – 3-е місце (кошти були витрачені на роботи з благоустрою, в тому числі – придбання диференційних лічильників на освітлення вулиць).

Але про  буденні турботи ми будемо говорити в будень. Сьогодні у нас – свято. До речі, за вагомий внесок у благоустрій селища, зразкове утримання закріплених територій під час урочистого зібрання будуть відзначені Грамотами і грошовими винагородами колективи ТЦ «Кооператор», відділу культури, національностей, релігій, молоді та спорту РДА, ВК ПП «Славутич»,  КП ІСР «ВУЖКГ» та центр зайнятості населення.

Бажаю всім вам, шановні іванківці, всі жителі району, міцного здоров’я, натхнення, родинного затишку та успіхів у всіх починаннях. Хай мир, добробут, суспільна злагода, взаємна повага та довіра панують у нашому селищі і районі. Нехай це свято буде радісним, світлим і запам’ятається вам назавжди!

Олександр ПОЛІЩУК,

 Іванківський

селищний голова.