КРОПИВНЯНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Публікації Трибуни Праці

 

До складу Кропивнянської сільської ради входять троє сіл: Кропивня,  Мокра Корма, Рудня-Сидорівська. На території сільської ради зареєстровано 289 осіб:  в Кропивні – 270, в Мокрій Кормі – 11;  в Рудні-Сидорівській  – 8.  За останні 5 років населення зменшилось на 36 осіб.

Кропивнянська сільська рада – одна з найменших і найвіддаленіших в районі.

За останні 5 років село Кропивня було газифіковане (якщо глянути на карту району, то воно – єдине газифіковане село «Малинського куща»); збудовано православну церкву також у Кропивні.

Збудовано дорогу з твердим покриттям по вулиці Шкільна в Кропивні; відремонтовано дорогу до кладовища с. Рудня-Сидорівська. Створено ТОВ «Агро Колос України» на базі колишнього сільськогосподарського підприємства. Продовжує розвиватися деревообробний цех (свою продукцію постачає не лише на ринки столиці, а й за кордон).

Встановлено нові паркани, проведено поточний ремонт системи вуличного освітлення (відновлене ще в 2008 році) – замінено лампочки на енергозберігаючі, доставлено світильники. Зроблено ремонт павільйону зупинки в с. Кропивня, який перебував у аварійному стані. За підтримки районної влади встановлено дитячий спортивно-ігровий майданчик біля школи, діяльність якої призупинена 1 вересня 2018 року.