НАША ЧЕМПІОНКА

Публікації Трибуни Праці

 

У 2007 році стався нещасний випадок, в результаті якого Наталія Леонідівна Лагутенко з Іванкова стала інвалідом І групи. Та взявши себе в руки, уже через рік дівчина знайшла себе в мистецтві – стала створювати картини з природних та штучних матеріалів. Спочатку опанувала роботу з бісером, навчилась працювати з мушлями, кольоровим склом та іншими елементами. Взявши участь в обласному фестивалі “Повір у себе”, зайняла перше місце.

Невдовзі зайнялася спортом. Нині Наталія входить до складу збірної з параканое, є переможницею державного чемпіонату та срібним призером Європи з цього виду спорту. У 2013 р. взяла участь у змаганнях серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату у м. Дуйсбург (Німеччина) на чемпіонаті світу, де здобула бронзову медаль. У 2014-му на змаганнях за Кубок України з греблі на байдарках і каное здобула абсолютну перемогу і дві золоті медалі. А ще у складі збірної команди з параконое в Угорщині (м. Сегед) взяла участь на Кубок світу з  паралімпіади.

З 2016-го увесь час Наталія проводить на спортивних зборах в місті Дніпро. Стала майстром спорту Міжнародного класу по греблі на байдарках і каное (параканое). Срібна призерка Паралімпійських ігор у Бразилії (2016 рік), переможниця Чемпіонатів Світу і Європи, Кубків світу.

2017 рік також був визначним у її кар’єрі. На етапі Кубка світу в м. Сегеда (Угорщина) Наталія здобула бронзову нагороду. У вересні в Чехії виборола золоту та дві бронзові медалі, в липні цього ж року на чемпіонаті Європи з параканое в Болгарії – дві золоті та одну срібну медаль. У 2018 році виборола золото на Кубку світу в параканое та 6-те місце з греблі на байдарці (Угорщина). Срібло на Чемпіонаті Європи в параканое та 6-те місце з греблі на байдарці (Португалія). Нинішній серпень на чемпіонаті світу з параканое в Португалії приніс Наталії срібну нагороду.