ОЛІЗАРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Публікації Трибуни Праці

 

До Олізарівської сільської ради входить один населений пункт – село Олізарівка.  Тут проживають  327 чоловік.

У центрі села розташований пам’ятник загиблим воїнам­односельцям, які не повернулися в рідні домівки в роки Другої світової війни. На даний час залишився один ветеран Другої світової війни, це – 96­річний Троценко Микола Денисович. На території села працюють три приватні та один кооперативний магазин, пилорама, школа, фельдшерський пункт, поштове відділення, Будинок культури, сільська бібліотека.

Сільський голова Зборовська Ольга Степанівна працює перше скликання. Але за цей короткий період роботи, з допомогою депутатського корпусу проведено чимало роботи: обгороджено залізобетонною огорожею сільське кладовище, територію сільської ради, фельдшерського пункту та поштового відділення, а також – садиби нежилих будинків. Встановлено пам’ятник жертвам Голодомору. Обладнано дитячий майданчик. Постійно  проводяться роботи з благоустрою.

Сільська рада завжди йде назустріч інтересам громади і щиро вітає всіх жителів Іванківського району з 95­ю річницею. Нехай Господь своєю щедрою рукою завжди благословляє наш район, наші оселі та родини, дарує нам мир та порозуміння.