ОЛИВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Публікації Трибуни Праці

 

Територія Оливської сільської ради займає площу 5161,4 га. До її складу входять 3 населені пункти: Олива, площею 142,5 га, населення – 317 (308 у 2013 р.) чоловік; Старовичі, площею 161,0 га,  населення – 87 (99) чоловік; Захарівка, площа – 41,6 га, населення – 15 осіб.

Населення за 5 років зменшилось на 4 особи. Було 423, а в даний час – 419.

Кількість дітей до 18 років за 5 років збільшилась на 19. Було 62 дитини, зараз – 81.

На території сільської ради працюють 1 поштове відділення, 4 магазини, АТС  “Укртелекому”, 2 клуби, сільська та шкільна бібліотеки, 2 ФАПи, Оливське НВО «ЗОШ І­ІІ ступенів – дитячий садок», державне підприємство “Спеціалізоване лісогосподарське підприємство “Київоблагроліс”, деревообробні підприємства. Функціонує церква Різдва Пресвятої Богородиці в с. Старовичі.

Оливське НВО «ЗОШ І­ІІ ступенів – дитячий садок» – одне з кращих в районі, завдяки самовідданій роботі колективу, підтримці сільської ради та батьківського комітету. Щороку проводиться ремонт  приміщення та обладнання школи, у забезпеченні якого сільська рада бере участь. В цьому році проведено капітальний ремонт. В приміщенні школи поставлено нові сучасні вікна та двері. Виділено кошти для встановлення дитячого ігрового комплексу. В даний час в школі навчається 59 учнів, дитячий садок відвідують 18 вихованців.

Для клубу в Оливі придбано обігрівач «Булер’ян», потужну звукопідсилюючу апаратуру, замінено стільці в глядацькому залі. В клубі працює колектив художньої самодіяльності «Полісяночка». Клуб в с. Старовичі не працює, оскільки знаходиться в аварійному стані.  В сільській бібліотеці постійно проводяться книжкові виставки, тематичні вечори, працює клуб любителів книги. Відремонтовано пам’ятник в с. Олива та зроблено капітальний ремонт пам’ятного знака в с. Старовичі.

Значна кількість жителів сільської ради – люди пенсійного віку, які потребують допомоги. В с. Олива та с. Старовичі 2 працівники територіального центру обслуговують одиноких престарілих громадян і допомагають жити 18 одиноким людям похилого віку.

На території сільської ради були проведені ямкові ремонти вулиці Дружби в с. Олива та вул. 8 Березня і вул. Миру в с. Старовичі, зроблено нову огорожу кладовища в с. Олива, завершено будівництво водопроводу по вул. Жовтнева в с. Олива.

Постійна співпраця на договірних засадах з ВАТ “Укртелеком“, РП “Київобленерго” та КП ІКУВГ забезпечує постійний зв’язок, електрозабезпечення,  водопостачання та усунення неполадок (якщо виникнуть).

Бюджет сільської ради в 2017 році становив 536 тис. 593 грн. Загалом, річний бюджет за 2017 рік виконано успішно  на134% .