ПІСКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Публікації Трибуни Праці

 

До Пісківської сільської ради відносяться 4 населені пункти: Піски, Доманівка, Карпилівка, Ковалівка. Загальна кількість населення – 426 чоловік, з яких у Пісках живе 166, у Доманівці – 146, у Карпилівці – 49,  у Ковалівці – 65 осіб.

На території сільської ради працюють два ФП в с. Доманівка та с. Піски, клуб в с.  Доманівка та Будинок культури в с. Піски, дві бібліотеки в с. Доманівка та в с. Піски. Більшість населення – пенсійного віку. Також на території проживають 88 дітей віком до 18­ти років. Діти шкільного віку навчаються в Русаківському НВО та Сукачівському НВО, діти від 3 до 6 років відвідують дитячі садочки в цих навчальних закладах.

У листопаді 2010 року Гавриленко Наталію Вікторівну обрано Пісківським сільським головою, а  в листопаді 2015 року переобрано на цю ж посаду, де вона працює по даний час.

За час її головування на території сільської ради було обгороджено бетонним забором кладовища по всіх населених пунктах; облаштовано зупинки в с. Доманівка та в с. Піски; проведено поточний ремонт доріг по населених пунктах сільської ради; встановлено дитячий майданчик біля Будинку культури в с. Піски: за підтримки народного депутата Верховної Ради Москаленка Я.М. збудована капличка на цвинтарі в с. Піски та зроблено ремонт підлоги у фойє Будинку культури с. Піски. А також почищений ставок, ліквідовано сміттєзвалище в Пісках. Замінено дерев’яні паркани біля будинків, у яких ніхто не проживає.