РЯТУВАЛЬНА СЛУЖБА: ПОЛЕ ДІЯЛЬНОСТІ – ВАГОМЕ

Публікації Трибуни Праці

 

Два пожежно-рятувальних підрозділи, 41 державна пожежно-рятувальна частина (смт Іванків) та 60-й державний пожежно-рятувальний пост (с. Розважів) захищають 81 населений пункт та майже 32 тис. чоловік Іванківського району від пожеж та надзвичайних ситуацій. Щоденно на чергуванні знаходиться 15 рятувальників, а це – три відділення в 41-ДПЧ, смт Іванків (12 чоловік) та одне відділення в 60-ДПРП, с. Розважів (3 чоловіка).

За незначний період 2016-2018 років в пожежно-рятувальній службі Іванківського району проведено ряд позитивних заходів. Це – збільшення штатної чисельності рятувальників в 41-ДПЧ (смт Іванків), що дозволило ввести на чергування ще одне відділення для кращого реагування на всі надзвичайні події, атестація рятувальників в 60-ППП (с. Розважів), тепер 60-ДПРП, с. Розважів та 26 грудня 2017 року рятувальники Іванківського району отримали новий пожежно-рятувальний автомобіль «МАЗ». Для   невеличкого району – це дійсно знакова та довгоочікувана подія. В урочистій обстановці ключі від авто особовому складу підрозділу вручив начальник Головного управління Василь Слободяник. Нове авто відрізняється своєю компактністю, комфортнішими умовами та кращими технічними можливостями у порівнянні із автомобілями, які є на озброєнні у рятувальників.

Необхідність поповнення сучасною технікою для рятувальників району вкрай актуальна. Адже щороку з березня по грудень працівникам ДСНС доводиться ліквідовувати не тільки загорання торфу, а й масштабні лісові пожежі. Відстань же до найвіддаленіших населених пунктів перевищує тридцять кілометрів. Новий автомобіль на базі шасі МАЗ вміщує у себе набагато більше об’єму води та піноутворювача. Окрім цього, автомобіль оснащений потужною системою освітлення, що дозволить рятувальникам працювати у кращих умовах в нічний час.