СТРАХОЛІСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Публікації Трибуни Праці

 

Страхоліська сільська рада розташована в мальовничому куточку нашого Полісся – на березі Київського водосховища. Перша згадка про село Страхолісся датується 1695 роком. (До речі, в цьому році виповнюється 30 річниця приєднання Страхоліської, Горнострайпільської, Дитятківської сільських рад до складу Іванківського району, бо до того вони належали до  Чорнобильського). Хоча й межує ця сільрада на півночі з 30-ти км зоною відчуження, це не заважає території розвиватися, зокрема, в напрямку зеленого туризму.

На території сільської ради зареєстровано 387 чоловік, але проживаючих значно більше (біля 700 осіб). Тут діють сільська рада, ФП, бібліотека, Будинок культури, відділення зв’язку, магазини, що забезпечують належним чином життєдіяльність населення. Нещодавно тут з’явилось підприємство «Екопарк Медвино» (включає в себе багатопрофільний механізм, який займається вирощуванням та виробленням екосировини, виготовленням з неї екопродукції, реалізацією її; окрім того, на території екопарку облаштовано природні вольєри, в яких живуть рідкісні та екзотичні види тварин, птахів). У цьому році капітально відремонтовано дорогу, яка не ремонтувалась з часів аварії на ЧАЕС.

Досягненням і гордістю села є створення НВО «Страхоліська школа І ступеня – дитячий садок» у 2017 році шляхом реорганізації Страхоліської ЗОШ І-ІІ ступенів.