ТЕРМАХІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Публікації Трибуни Праці

 

Термахівська сільська рада розташована на північний захід за 18 км від районного центру по трасі Київ-Мінськ. Загальна площа – 3609 га.

До складу Термахівської сільської ради входять два населених пункти: Термахівка з населенням 388 чоловік та Чкаловка з населенням 38 чоловік. У селі Термахівка знаходяться такі об’єкти соціально-культурної діяльності, як загальноосвітня школа І-ІІ ступенів, фельдшерський пункт, бібліотека, Будинок культури, поштове відділення, Українська православна церква Успіння Пресвятої Богородиці, 2 магазини.

За останні роки в селі Термахівка, на території церкви збудовано дзвіницю, напроти Будинку культури встановлено дитячий майданчик, замінено старі вікна та двері на нові металопластикові в Термахівській ЗОШ І-ІІ ступенів, зроблено капітальний ремонт доріг по вулицях Жовтнева та Садова загальною протяжністю 1,5 км.

Уродженцями села Термахівка є український радянський музикознавець і фольклорист М.Я. Береговий та села Чкаловка – письменник і поет І.С. Притика, доктор філософських наук, професор В.В. Ільїн.