З ІСТОРІЇ СТВОРЕННЯ КАЗНАЧЕЙСТВА

Публікації Трибуни Праці

 

Сторінка історії створення Казначейства в Іванківському районі розпочалася з 1.12.1995 року –  з дня підписання Наказу Управління Державного казначейства у Київській області №1­0. Його діяльність розпочата 12.02.1996 року, з призначенням начальника відділення Олени Дмитрівни Мамедової.

Наприкінці грудня 2011 року відділення реорганізовано в Управління Державної казначейської служби України в Іванківському районі Київської області.

Станом на 1.08.2018 року в управлінні працювало 18 фахівців, з них – 16 державних службовців. Управління обслуговує 28 місцевих бюджетів, 71 розпорядника та одержувача бюджетних коштів державного та місцевих бюджетів.

З числа перших прийнятих до штату апарату працівників продовжують працювати в управлінні 7 казначеїв: Олена Дмитрівна Мамедова,  Алла Олексіївна Дудар, Тетяна Петрівна Керусенко, Надія Вікторівна Мухавська, Тетяна Олександрівна Чиренко,  Людмила Петрівна Маковська, Валентина Іванівна Дятел. Не відстають від професіоналів і чудово справляються з поставленими завданнями молоді кадри.