ЗАВДЯКИ ПРАЦІВНИКАМ ПрАТ «ПМК-2»

Публікації Трибуни Праці

 

в останні роки все кращими,  оновленими, осучасненими стають Іванків і села району. У них вкладають свою працю будівельники організації, очолюваної Володимиром Михайловичем Скітневським.

Наприклад, це саме вони  проводили роботи з реконструкції хірургічного  відділення райлікарні, ремонтували її поліклініку, викладали плиткою тротуари по вулицях Івана Проскури та Толочина в селищі, встановлювали нову огорожу біля ЗОШ №2 в Іванкові (на фото), капітально ремонтували спортзал ДЮСШ в РБК та приміщення на стадіоні «Промінь», реконструювали приміщення Шпилівського СБК, куди переносили з адмінбудівлі сільську бібліотеку. А ось у ці передсвяткові дні завершували капітальний ремонт районного музею, до якого прибудували ще й адмінприміщення, де працюватиме реєстраційна служба.

Нещодавно розпочали роботи з капремонту другої іванківської школи. Будівельники планують зробити багато чого і на інших об’єктах. Зокрема, – в Оранській школі та в Шпилях, по яких готові проекти на облаштування там дитсадків.