У Криму зупинилася Керченська переправа після запуску вантажівок мостом

Новини України

Тепер працюють тільки пороми, які перевозять небезпечні вантажі – переважно бензовози з паливом для АЗС.

Після відкриття вантажного руху мостом з анексованого Криму в сусідню Росію була зупинена робота Керченської поромної переправи. Про це повідомляє Крыминформ з посиланням на главу підприємства Кримські морські порти Олексія Волкова в понеділок, 1 жовтня.

“Робота переправи припинена повністю в зв’язку з відсутністю завантаження. Всі пороми стоять. Ні пішоходів, ні легкового транспорту, ані автобусів – нічого немає. Вантажівки повністю відсутні, немає жодної вантажівки, тому поромна переправа зупинена”, – сказав Волков.

Зараз пороми працюють тільки на лінії порт Кавказ – Рибний порт. Вони займаються транспортуванням небезпечних вантажів. Вони займаються транспортуванням небезпечних вантажів – морським шляхом до Криму в основному перевозяться бензовози з паливом для АЗС на півострові. Рух такого транспорту Кримським мостом поки не узгоджено.

“Бензовози на міст поки не йдуть, інфраструктура не готова”, – наголосив Волков.

Він повідомив також, що зараз власники поромів, які працювали на морській переправі до Криму, шукають варіанти виходу з ситуації, що склалася.

“Зараз планується пороми продавати, передавати, поки шукають варіант. Думали, що цього не станеться, а воно сталося”, – додав він.

Нагадаємо, вранці 1 жовтня Керченський міст відкрили для вантажного транспорту. Були зняті всі обмеження, які діяли в період курортного сезону.

Як відомо, рух автомобільною трасою через Керченський міст для легкових машин відкрили 16 травня. Залізничний міст обіцяють запустити в 2019 році.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet