Буде прикро, якщо будівлю розберуть…

Публікації Трибуни Праці

 

 

Схвилювала мене публікація в «Трибуні праці» під назвою «На одну ЗОШ стало менше». Скільки важливих для району об’єктів зникло за роки так званої демократії, починаючи з дільничних лікарень, ФАПів, шкіл? Не кажу вже про існування наших сіл, діяльність промисловості, де справи з кожним роком – не краще, а гірше.

От і з Кропивнянською школою. Яке гарне її приміщення, зображене на фото в газеті! Буде прикро, якщо за рік його розберуть по цеглині. Невже у районі не знайдеться коштів для підтримки навчання дітей у цьому закладі освіти?.. Думаю, зайвими будуть затрати, які підуть на утримання 20 вихованців та їх учителів. Вони окупляться, оціняться сторицею, якщо зберегти приміщення. Бо за 2-3 роки кількість діток шкільного віку у селі може збільшитись.

Це – якщо в країні все-таки появиться лідер, котрий вболіває за Україну, а не  дбає лише про свої кишені, і на місцях керівники теж будуть відповідальні за свою працю. Можеш – працюй на посаді, а не можеш, або не хочеш – уступи місце іншому, тому, хто хоче зробити Україну багатою.

Думаю, що зі мною погодиться більшість жителів району і Кропивні, зокрема.

Але – хоч пиши, хоч не пиши – навряд чи буде якась реакція від керівництва району. Може, кропивнянці відстоять це питання?..

Надія ЯКОВЕНКО.

смт Іванків.