ПРЕЗЕНТАЦІЯ – В ТЕПЛІЙ АТМОСФЕРІ

Публікації Трибуни Праці

 

Хочу поділитися своїми враженнями від чудового свята, яке відбулося 28 вересня  в залі Іванківської дитячої школи мистецтв ім. Марії Примаченко до Всеукраїнського дня бібліотек. Надзвичайно теплі слова вдячності звучали тут на адресу тих, для кого бібліотечна справа стала покликанням. Багатьох присутніх було нагороджено почесними грамотами, подарунками.

У другій частині урочистого зібрання відбулась презентація поетичної збірки «Натхненні рідною землею», присвяченої 95-річчю Іванківського району. До неї ввійшли твори переможців літературно-поетичного конкурсу (у тому числі – й мої). Кожен з нас мав можливість сказати свої побажання усім присутнім.

Особливо дякую організаторам свята за теплу, по-справжньому родинну атмосферу, яка панувала в затишному залі, всій редакційній колегії за кропітку працю. Адже саме вона відкрила таланти і, думаю, відкриватиме їх надалі. Саме в такі хвилини, не дивлячись на  труднощі нашого сьогодення, серце огортає гордість, що ми – нація, ми – родина! Бажаю всім миру, добра, радості, натхнення на нові літературні твори та на організацію таких чудових заходів, якою була ця презентація.

  З вдячністю – Ірина ГОРДІЄНКО (Данильчук).