Звання “народного” захищали гідно

Публікації Трибуни Праці

У п’ятницю, 28 вересня 2018 року, в Іванківському районному Будинку культури відбувся перегляд програм колективів на підтвердження звання «народний»: хору культпрацівників Іванківського РБК «Барви Полісся», вокального аматорського ансамблю «Журавка» Горностайпільського СБК, аматорського ансамблю Іванківського РБК «Криничанка», вокального ансамблю Іванківського РБК «Любисток» та вокального ансамблю «Дивоцвіт» Кухарівського СБК на присвоєння звання «народний».

До уваги членів атестаційної комісії – виконуючої обов’язки директора Київського обласного центру народної творчості та культурно­освітньої роботи Тамари Михайлівни Негоди та провідного методиста по фольклору і етнографії Київського обласного центру народної творчості та культурно­освітньої роботи Інни Миколаївни Кукліної та гостей заходу, наші районні ансамблі виконали ряд народних та авторських пісень зі своїх репертуарів.

Виступи наших аматорів сцени комісії сподобались. На даний час очікуємо на остаточне її рішення та бажаємо успіхів згаданим колективам.

Людмила Скороход,

завідуюча методичним кабінетом Іванківського РБК.