Шахтарі Донбасу відмовляються спускатися в забій

Новини України

Гірники шахти Капітальна вимагають погасити близько 90 мільйонів гривень заборгованості із зарплати.

Гірники шахти Капітальна Донецької області відмовляються спускатися в шахту, вимагаючи погашення заборгованості із заробітної плати. Про це в четвер, 11 жовтня, повідомив голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець у Facebook.

“Як повідомив Олександр Абрамов, заступник голови незалежної профспілки гірників України, голова місцевої організації НПГУ м. Мирноград, Покровський район, вчора шахтарі III-IV змін шахти Капітальна ДП Мирноградвугілля відмовилися спускатися в шахту в зв’язку з невиплатою заробітної плати. Сьогодні частина шахтарів з першої зміни також відмовилися спускатися в шахту і продовжують акцію протесту”, – йдеться в повідомленні.

Він зазначив, що керівництво шахти змушує гірників писати заяви на відпустку без збереження зарплати, щоб приховати протест.

За його словами, на зборах трудового колективу шахти Капітальна гірники обговорюють подальший план дій і приймають відповідні рішення.

Основна вимога шахтарів – погашення заборгованості із заробітної плати, яка становить 90 млн грн, наголосив Волинець.

Як повідомлялося, гірники шахти Котляревська підприємства Селідоввугілля в Донецькій області вже більше тижня перекривають трасу Донецьк – Дніпро, вимагаючи виплатити борги із заробітної плати.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet