Партії отримають з бюджету 128 мільйонів гривень

Новини України

НАЗК профінансує статутну діяльність політичних партій в четвертому кварталі 2018 року.

Національне агентство з питань запобігання корупції розподілило понад 128 мільйонів гривень на фінансування партій в четвертому кварталі 2018 року. Про це в п’ятницю, 12 жовтня, повідомила прес-служба НАЗК в Facebook.

Так, політична партія Блок Петра Порошенка Солідарність отримає кошти в сумі 32,55 мільйона гривень, Народний фронт – 33,02 мільйона гривень, Опозиційний блок – 14,06 мільйона гривень, Радикальна партія Олега Ляшка – 11,1 мільйона гривень, ВО Батьківщина – 8,47 мільйона гривень, Об’єднання Самопоміч – 16,36 мільйона гривень, а також додатково 12,8 мільйона гривень за дотримання передбаченого законодавством гендерного принципу.

За даними агентства, загальна сума державного фінансування на 2018 рік, розподілена між політичними партіями, становить 513,67 мільйона гривень.

Кошти перераховуються на окремі рахунки кожної партії щоквартально.

Нагадаємо, право на фінансування у 2018 році отримали партії, які на останніх парламентських виборах в 2014 році отримали щонайменше п’ять відсотків дійсних голосів виборців (пройшли до Верховної Ради).

Після наступних парламентських виборів будуть фінансуватися всі партії, які отримали не менше двох відсотків голосів виборців.Стало відомо, хто в Раді отримав найбільшу зарплату у вересні

Раніше повідомлялося, що в серпні 172 депутати Верховної Ради, отримали компенсацію за житло на загальну суму 3,5 мільйона гривень.


Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet.