Україна і Японія підписали меморандум у сфері оборони

Новини України

Українська та японська сторони підписали меморандум про співробітництво та обміни у сфері оборони.

Міністерства оборони України і Японії підписали меморандум про співробітництво та обміни у сфері оборони. Про це в п’ятницю, 12 жовтня, повідомила прес-служба МЗС України.

“Метою цього Меморандуму є створення умов для просування двостороннього співробітництво та обміну у сфері оборони”, – йдеться в повідомленні.

Зазначено, що документ був підписаний у ході візиту української делегації на чолі із заступником глави МЗС Василем Боднаром і заступником глави Міноборони з питань європейської інтеграції Анатолієм Петренком до Японії 11-12 жовтня з метою “проведення перших українсько-японських консультацій з питань безпеки”.

“Україна і Японія підписали Меморандум у сфері оборони. Якісно новий крок для розвитку оборонного та у сфері безпеки співробітництва. До речі, Україна – перша держава нашого регіону, з якою Японія підписала подібний документ”, – написав Боднар у своєму Twitter.

Раніше компанія Спецтехноекспорт підписала меморандум про співробітництво з турецькою компанією Aselsan. Сторони домовилися про виробництво турецьких систем радіозв’язку в Україні.

Також повідомлялося, що українське держпідприємство Промоборонекспорт і Міністерство оборони Молдови підписали меморандум про взаємодію.


Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet.