В Одеській області протестувальники перекрили дорогу

Новини України

Учасники акції заявили, що перекриття дороги – безстрокове. Протестувальники пропускають карети швидкої допомоги, автомобілі поліції, ДСНС і водіїв з дітьми до трьох років.

У Затоці Одеської області місцеві мешканці перекрили трасу Одеса – Білгород-Дністровський, протестуючи проти рішення селищної ради про роздачу сотні земельних ділянок у прибережній зоні, повідомляє Думская.

Учасники акції заявили, що перекриття дороги – безстрокове. Трасу перекрили в самій Затоці, в районі станції Сонячна. Протестувальники пропускають тільки карети швидкої допомоги, автомобілі поліції, ДСНС і водіїв з дітьми до трьох років.

“Поки чекаємо секретаря селищної ради, але загалом плануємо перекривати, поки вони не скасують це рішення”, – цитує видання протестувальників.

Напередодні учасники акції протесту мали намір перекрити рух поїздів на стації Кароліно-Бугаз, але обмежилися мирним мітингом.

Засідання Затоківської селищної ради відбулося 11 жовтня, у ході засідання було ухвалено рішення про роздачу більш ніж 100 земельних ділянок у прибережній зоні.

“Якщо незаконне рішення сесії не буде скасовано, місцеві мешканці збираються довгостроково пікетувати ГПУ та адміністрацію президента, вимагаючи покарати винних”, – заявили організатори акції.

Нагадаємо, що у вересні мешканці Закарпаття перекрили рух на трьох дорогах. Протест був пов’язаний із поганим станом доріг, великою кількістю ям на них.

Мешканці Роздільнянського району Одеської області у вересні блокували тунельний шляхопровід на ділянці дороги в селі Павлівка. Місцеві мешканці теж вимагали відремонтувати дорогу.


Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet