ОБСЄ зафіксувала біля кордону з РФ колону техніки

Новини України

Це лише один із багатьох зафіксованих СММ фактів, що підтверджують безперервний рух озброєння в обидва боки, заявили у штабі ООС.

На непідконтрольній Києву території Донецької області поблизу кордону з Росією помітили колону військових вантажівок. Про це в неділю, 14 жовтня, повідомив штаб ООС із посиланням на дані СММ ОБСЄ.

“У районі Манича поблизу кордону з Російською Федерацією БПЛА СММ знову зафіксував колони військових вантажівок, одна з яких у складі семи КамАЗів, чотирьох Уралів, а також БТ-ЛБ на тралі, а інша – у складі двох КамАЗів (один із яких – із двохосьовим причепом) і двох Уралів”, – йдеться в повідомленні.

У штабі додали, що це лише один із багатьох зафіксованих міжнародними спостерігачами фактів, що підтверджують безперервний рух озброєння в обидва боки на контрольованій сепаратистами ділянці російсько-українського кордону.

Наголошується також, що незаконні збройні формування систематично перешкоджають діяльності міжнародних спостерігачів.

Так, сепаратисти заборонили представникам місії проїхати для проведення моніторингу в Сєдове, Новоазовськ і Вознесенівку.

“Крім того, у Бойківському персонал місцевої лікарні відмовився давати представникам СММ ОБСЄ інформацію про постраждале цивільне населення без дозволу збройних формувань. Аналогічну відмову міжнародні спостерігачі отримали від керівництва школи в Чорнухиному. Це є очевидним показником того, наскільки заляканим є населення”, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, в серпні також повідомлялося, що поза пунктами пропуску на Донбас за’їхала колона вантажівок.

Нагадаємо, раніше в РФ біля кордонів з Україною також помітили колону військової техніки.


Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet