Інтенсивність вибухів під Ічнею знизилася

Новини України

Авіація продовжує скидати воду на осередки тління. Також на території арсеналу працюють пожежні танки, пожежний поїзд, інженерна і спеціальна техніка ЗСУ та спецтехніка ДСНС.

На території 6 арсеналу біля Ічні станом на полудень неділі, 14 жовтня, продовжують гасити осередки тління, повідомляє прес-служба Міноборони.

Також повідомляється про зниження інтенсивності вибухів у ніч на неділю порівняно з попередньою ніччю.

“Станом на 12:00 на території 6 арсеналу тривають заходи з ліквідації осередків тління. На даний час нові осередки не виявлені. У цілому інтенсивність вибухів у цю ніч порівняно з аналогічним періодом попередньої доби зменшилася. На технічній території спостерігаються одиночні вибухи з низькою періодичністю”, – повідомляється на сайті оборонного відомства.

У цей час на території арсеналу працює аеророзвідка, пожежні танки, пожежний поїзд, інженерна і спеціальна техніка ЗСУ та спецтехніка ДСНС; виконуються скидання води авіацією ДСНС на осередки тління. 15 груп розмінування ЗСУ продовжують працювати на технічній території арсеналу, за межами арсеналу діють піротехнічні групи ДСНС.

Ведеться відновлення інфраструктури арсеналу, зокрема, казармено-житлового фонду, силами квартирно-експлуатаційних підрозділів ЗСУ.

“Силами Військової служби правопорядку Збройних сил України, Національної гвардії та Національної поліції організована охорона навколо периметра арсеналу, здійснюється підтримка правопорядку в населених пунктах поблизу арсеналу”, – йдеться в повідомленні.

Раніше повідомлялося, що сапери очистили від снарядів села під Ічнею. За минулу добу рятувальники обстежили на наявність боєприпасів 5738 домогосподарств і вилучили 339 вибухонебезпечних предметів.

Нагадаємо, напередодні ввечері повідомлялося, що під Ічнею різко зросла кількість вибухів.


Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet