ПРЕДСТАВНИК СІМІС – в ООС

Публікації Трибуни Праці

 

 

Ігор Анатолійович  Журбенко – за фахом юрист. Але безпосередньо юридичну практику на певний час відклав, пішовши з травня минулого року на службу в ЗСУ за контрактом. Для нього вона, як говорить сам Ігор, це – звичайна робота офіцера­військовослужбовця. Якщо не брати до уваги воєнний стан на Сході України, куди час від часу він вирушає на завдання, будучи співробітником при штабі ООС, пункт постійної дислокації якого знаходиться в Києві.

Недавно, з 5 січня по 1 серпня ц.р., Ігор брав участь у військовій операції, що проходила на Донбасі. А нині перебуває у Чернігівській області. Там, разом з колегами ліквідовує гуманітарну кризу через евакуацію населення із зони ураження вибуху Ічнянського арсеналу. За його словами, цей вибух – явна диверсія, скоріше всього – диверсія наших «руських братів». Бо зачинені і опломбовані склади з ракетними боєприпасами вибухнули зсередини.

– Із спілкування з військовослужбовцями арсеналу, – говорить наш земляк, –  знаю: ввечері перед вибухами по периметру бачили кількох невідомих; вибухи почались з чотирьох практично одномоментних хлопків на різних ділянках відкритих складів. Через 15 хвилин були ще три хлопки у закритих складах, де зберігались боєприпаси БМ­21 “Град”. Загиблих і поранених немає. Населення евакуювали з військового містечка і кількох прилеглих сіл. Зараз люди уже повертаються до домівок. Найбільше постраждало село Августівське. В основному – вибиті вікна і зірваний шифер з дахів…

Повністю із змістом даної публікації можна ознайомитися в форматі PDF. Передплачуйте таку можливість.

Тетяна РЯБОКЛЯЧ.