«Відчувається, що є господар у колективі…»

Публікації Трибуни Праці

 

 

Прочитали з приятелями вітання директора ДП «Іванківський лісгосп» О. Калапаца своїм працівникам та ветеранам галузі і дійшли думки: дійсно, праця лісівників створює щастя для наступних поколінь. Впевнена, що з цим твердженням погодяться якщо не 100, то 99 відсотків жителів району точно.

Але такого варварського ставлення до лісонасаджень, як за роки «демократії», при «комуняках» не було. Дійшло до того, що з Іванкова вже видно Блідчу, знищено лісовий масив за «Берізкою», цілий ряд інших довкола селища та навколишніх сіл.

У лісі дійсно працюють люди, віддані своїй справі. Їх праця – не з легких, але отримуєш задоволення від її результату: якщо не зараз, то пізніше. І це – стимул для повсякдення кожного і перспектива, хоч може і далека, – покращення життя українців.

Читаючи в газеті про досягнення в районі у цій важливій галузі, відчуваєш, що є господар у своєму колективі. Тому робимо висновок, що його директор – це теж «природний батько і лікар наших лісів» і, як колись Василь Іванович Кузьменко, Олександр Михайлович Калапац вболіває за кожен саджанець, за кожне деревце.

Розуміючи виробничу зайнятість, шановний Олександре Михайловичу, все ж просимо допомогти довести до пуття алею (чи парк) в пам’ять про довгорічну і сумлінну працю колишнього керівника лісгоспу В.І. Кузьменка. Звісно, якщо можливо… Вважаємо, що це також необхідно для підростаючого покоління: цінувати справи  своїх предків і бути їх гідною зміною.

Надія ЯКОВЕНКО.