Відновлюємо ліси, облаштовуємо зони відпочинку

Публікації Трибуни Праці

 

Державне підприємство ДП «СЛП «Київоблагроліс» інформує про те, що, незважаючи на пізню весну та спекотне літо 2018 року, слід відзначити, що основні заплановані лісогосподарські заходи були виконані в повному обсязі.

Також восени 2018 року з метою забезпечення оптимальної густоти лісових культур підприємством планується провести доповнення на площі 58,1 га. Ведеться заготівля жолудів дуба звичайного та червоного, в якій беруть активну участь заклади освіти Київщини, на базі яких планується створення шкільного лісництва, зокрема – в Іванківському, Поліському, Бородянському та в ряді інших районів. В подальшому вони будуть основними профорієнтаційними осередками з ознайомлення школярів із особливостями вирощування лісів та ведення лісового господарства. Створюватимуться відповідні умови для навчання, практичних занять, проведення дослідницької та природоохоронної роботи. Педагогам  будуть допомагати у навчанні майбутніх лісівників досвідчені працівники підприємства.

З нагоди святкування Дня працівника лісу нагороджено Почесними грамоти та Подяками Київської обласної державної адміністрації за особистий вагомий внесок в розвиток лісового господарства області, досягнення вагомих успіхів у професійній діяльності лісничого Димарського лісництва Михайла Миколайовича Мургу, лісничого Богуславського агролісництва Володимира Олександровича Одноралова, тракториста Шпилівського агролісництва Анатолія Степановича Лещенка, головного бухгалтера Світлану Василівну Риженко, начальника відділу лісового господарства Валерія Петровича Приходька, голову профспілкового комітету – інженера з охорони праці Олександра Миколайовича Гуменюка та лісника Поліського агролісництва Анатолія Адамовича Кириленка. Загалом під час урочистостей було відзначено 25 осіб.

Злагоджена робота колективу ДП «СЛП «Київоблагроліс»  спрямована на виконання поставлених генеральним директором Володимиром Горбиком пріоритетних завдань, таких, як збереження і відновлення всього різномаїття лісів Київщини, створення насаджень особливо цінних лісових порід, посилення їх захисних властивостей. А також – створення та розвиток зон рекреацій в лісовій частині Київщини.

До 95-річчя утворення Іванківського району ДП «СЛП «Київоблагроліс» презентувало жителям рекреаційну зону у вигляді облаштованого місця відпочинку в урочищі «Нємцове».

Звертаємося до небайдужих мешканців взяти участь в подальшому облаштуванні зони відпочинку.

ДП «СЛП «Київоблагроліс» пропонує  та заохочує народних умільців взяти участь в конкурсах:

а) серед різьбярів по дереву щодо виготовлення казкових чи лісових звірів, інших цікавих об’єктів для відпочинку, зокрема лавочок для сидіння, грибочків-столиків, інших «лісових» меблів, оригінальних дитячих та спортивних майданчиків тощо.

б) на найкращий опис історії урочища «Нємцове».

На переможців чекають нагороди від  ДП «СЛП «Київоблагроліс».

Чекаємо на ваші  пропозиції за адресою: смт Іванків, вул. Івана Проскури, 24.