Українці отримали 33 мандати на виборах в Польщі

Новини України

Всього кандидатами на виборах до місцевих органів влади в Польщі виступали понад 90 українців.

92 українці виступали кандидатами на виборах до місцевих органів влади в Польщі. З них 33 пройшли до рад, комуни і регіональних зборів. Це означає, що кожен третій українець отримав мандат, передає УНІАН з посиланням на видання NCZAS.com

“У виборах взяли участь 92 українці. Кандидати від різних комітетів до всіх рівнів місцевого самоврядування: комуни, зборів та поради. Вони також подали заявку на посади мерів”, – йдеться в повідомленні.

Двоє з 33 українців, які отримали мандат, будуть боротися за свою посаду в другому раунді виборів через тиждень.

Два українці увійшли до списку Громадянської коаліції в Вармінсько-Мазурську обласну раду. Одним з них є Мирон Сич. Він отримав 19,7 тисяч голосів.

У Бяли-Борі Іван Боднар буде боротися за місце мера. У місті Свеце в Вармінсько-Мазурському воєводстві Славомир Ковальчук буде битися за посаду глави комуни. Зазначається, що в Вармінсько-Мазурському воєводстві українці спільно виграли 17 місць.

У Поморському воєводстві представник української меншини став радником Штумского повіту. Українець отримав мандат радника комуни в Мазовії.

У Підляшшя двоє стали міськими радниками Бяли Подляска, а одна українка посіла місце в раді Бельсько-Підляського повіту. Ще один українець став радником в комуні.

У Підкарпатті два українці стали радниками комун, а в Малопольске – два радники повіту. У Нижній Сілезії українці зайняли два місця.

РанішеПольщанеформальноскасувалавпунктахпропускунаукраїнськопольському кордонізеленийкоридор.

УПольщівантажівка збилаукраїнця


Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet