У Запорізькій області зафіксували два випадки дифтерії

Новини України

В одному випадку захворіла невакцинована жінка, а у другому – захворювання виявили у пацієнтки, яка раніше отримувала щеплення, однак не пройшла чергову вакцинацію.

Відразу два нові випадки захворювання на дифтерію виявили в Запорізькій області. Про це в понеділок, 29 жовтня, повідомляє РІА Мелітополь.
Один з випадків стався в Мелітопольському районі. Там захворіла 56-річна жінка, яка отримувала щеплення від дифтерії, однак не пройшла чергову вакцинацію.
Крім того, випадок захворювання зафіксовано в місті Запоріжжя. Там в інфекційну лікарню потрапила 46-річна жінка, яка була невакцинована. Її стан оцінюється лікарями як важкий.
З метою профілактики небезпечної хвороби медики рекомендують отримати в лікарні за місцем проживання чергове щеплення проти дифтерії всім дітям, хто його не має, і дорослим, у яких пройшло 10 років після останньої вакцинації.
Нагадаємо, тижнем раніше повідомлялося, що з початку 2018 року в Україні зафіксовано сім випадків дифтерії.
Також повідомлялося, що в Україні через порушення вимог законодавства заборонили реалізацію, зберігання та застосування лікарського засобу Пентаксим, вакцини для профілактики дифтерії та правця, кашлюку та поліомієліту.

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet