Посол США відвідала базу ВМС України

Новини України

Основною метою відвідування бази Військово-морських сил України було ознайомлення із ситуацією в Азовському морі.

Надзвичайний і повноважний посол США в Україні Марі Йованович разом з делегацією посольства США відвідали інфраструктурні об’єкти і кораблі Військово-морських сил України, повідомляє прес-служба ВМС.

Основною метою візиту делегації посольства США в Україні стало ознайомлення з існуючою ситуацією в акваторії Азовського моря, а також відвідування місць базування підрозділів ВМС.

Під час зустрічі Йованович обговорила з командувачем ВМС адміралом Ігорем Воронченком безпеку в регіоні і пріоритетні шляхи для майбутньої співпраці.

“Після візиту на кораблі українських ВМС, які базуються в Азовському морі, іноземна делегація оглянула пункти постійної дислокації морських піхотинців в Запорізькій області”, – повідомили в ВМС.

Нагадаємо, раніше Європарламент прийняв резолюцію, в якій засудив дії Росії в Азовському морі і Керченській протоці, в тому числі будівництво Керченського мосту.

Ухвалений Європарламентом документ називає будівництво кримського мосту незаконним і закликає посилити санкції стосовно Росії. Європарламент також створить посаду “спецпосланця щодо Криму і Донбасу”, в юрисдикцію якого буде включена і ситуація в Азовському морі.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet