Будапешт відкинув захоплення Закарпаття

Новини політики

У влади Угорщини ніколи не було ревізіоністських планів щодо українського регіону, який колись був частиною Австро-Угорщини.

У Будапешта ніколи не було планів захоплювати певні райони Закарпатської області або домагатися їхнього автономного статусу. Про це в інтерв’ю польському виданню Gazeta Prawna заявив глава МЗС Угорщини Петер Сійярто.

За його словами, Угорщина не страждає від “тріанонського синдрому”, у неї немає жодної туги за землями, які колись входили до складу угорської частини Австро-Угорської імперії.

“Я завжди відкидаю звинувачення в ревізіонізмі. Це дурні і помилкові інсинуації. Повторю ще раз – ми не ревізіоністи”, – сказав міністр, відповідаючи на питання журналіста, чи не вирішить якось Будапешт на тлі кризи у відносинах з Україною змінити кордони для захисту угорської меншини.

Сійярто додав, що Будапешт хоче бачити Україну сильною та демократичною державою, оскільки там проживають також угорці.

Як повідомлялося, минулого тижня глава МЗС Угорщини Петер Сійярто у Варшаві зустрівся з українським колегою Павлом Клімкіним. В ході зустрічі він запропонував укласти угоду про захист національних меншин.

Напередодні Угорщина змінила назву посади урядового уповноваженого щодо Закарпаття.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet