Санкції РФ. У БПП пояснили відсутність Порошенка

Новини України

Відповідно до міжнародної практики глав держав і урядів не включають в списки санкцій.

Голова фракції партії Блок Петра Порошенка Артур Герасимов прокоментував список санкцій Кремля і зазначив, що президенту РФ Володимиру Путіну було б невигідно поширювати санкції на президента України. Про це повідомляє прес-служба БПП.

Герасимов наголосив, що в списку присутня майже вся команда президента України: члени Адміністрації президента, дипломати, глави парламентських делегацій в європейських інститутах.

“Дуже багато питань ставлять, чому там немає прізвища президента України, але, як ви знаєте, відповідно до міжнародної практики глав держав і урядів не включають в списки санкцій. Якби Росія це зробила, то це був би постріл собі в ногу – вони відкрили б шлях для включення Володимира Путіна в списки осіб, до яких застосовані міжнародні санкції”, – зазначив він.

Герасимов додав, що введення санкцій Росією – це передвиборча технологія для впливу на результати виборів в Україні. “Список санкцій, який склали в Кремлі щодо українських політиків, є операцією прикриття проросійських кандидатів перед виборами”, – додав він.

Він зазначив, що в списку санкцій є і дуже багато гідних людей, для яких це визнання їхніх заслуг перед Україною.

Раніше невключення Порошенка до списку санкцій прокоментував прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков. “Традиційно президенти не включаються в санкційні списки”, – сказав він.

Якповідомлялося, 1 листопадаРосіяввеласанкціїпроти322фізичнихта68юридичнихосібУкраїни.

СамПорошенкоійого жкомпаніїпідсанкції непотрапили.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet