Літак США здійснив розвідку поблизу Керченської протоки

Новини України

Під час польоту над акваторією Чорного моря морський розвідник зробив прольоти поблизу Севастополя й узбережжя Краснодарського краю РФ.

Патрульний протичовновий літак ВМС США P-8A Poseidon пролетів поблизу Керченської протоки. Про це у вівторок, 6 листопада, повідомляє Интерфакс із посиланням на моніторингові дані західних авіаційних ресурсів.

Відзначається, що американський літак вилетів з авіабази Сігонелла на італійському острові Сицилія і протягом тривалого перебував над міжнародними водами Чорного моря за 35 км на південь від входу в Керченську протоку.

Під час польоту над акваторією Чорного моря морський розвідник ВМС США також зробив прольоти поблизу Севастополя й узбережжя Краснодарського краю.

Одночасно з ним поблизу Криму й узбережжя Краснодарського краю у вівторок протягом більше чотирьох з половиною годин здійснював розвідувальний політ стратегічний безпілотний літальний апарат ВВС США, що вилетів з авіабази на Сицилії.

Перед цим літак близько шести годин вів розвідку вздовж лінії поділу на Донбасі, під час якої він також наближався на відстань 45-60 км до кордону Росії.

Нагадаємо, раніше на Донбасі обстріляли безпілотник моніторингової місії ОБСЄ. У вересні розвідку на Донбасі здійснив американський безпілотник.

Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш каналhttps://t.me/korrespondentnet