Глава Євроради відвідає Україну на початку 2019 року

Новини України

Глава Європейської Ради Дональд Туск прийняв запрошення президента Петра Порошенка відвідати Україну на початку наступного року.

Голова Європейської Ради Дональд Туск відвідає Україну на початку 2019 року. Про це під час візиту в Гельсінкі заявив президент Петро Порошенко, виступ якого в четвер, 8 листопада, транслював телеканал 112 Україна.

“Я скористався можливістю і запросив лідерів Євросоюзу, в тому числі і пана Туска, відвідати Україну. Запрошення було люб’язно прийнято. І пан Туск відвідає (Україну – ред.) на початку наступного року”, – анонсував Порошенко.

Президент також повідомив, що закликав європейських лідерів і членів Європейської народної партії забезпечити продовження санкцій проти Росії, сприяти забезпеченню режиму припинення вогню на Донбасі, забезпечити прогрес в частині звільнення заручників.

“Я відчув потужну і повну підтримку України з боку ЄС”, – констатував Порошенко.

Раніше стало відомо, що президент Петро Порошенко і голова Європейської ради Дональд Туск проведуть зустріч в Гельсінкі (Фінляндія).

Минулого разуголоваЄвропейської радиіпрезидентУкраїнизустрічалися25 вересня врамках73-їсесіїГенасамблеїООН.ТодівониобмінялисядумкамищодошляхівреалізаціїдомовленостейспівпраціУкраїниіЄС,обговорилиситуацію на Донбасіівиконаннямінськихдомовленостей.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet