“Республіки” рапортують про 40%-ву явку на “вибори” на початку дня – ЗМІ

Новини політики

Російські ЗМІ заявляють про більш ніж 40%-ву явку на “вибори” у самопроголошених “ДНР” і “ЛНР” вже на 11 годину дня.

На “вибори” у самопроголошених “ДНР” і “ЛНР” на 11 годину дня прийшли понад 40% мешканців непідконтрольних територій. Про це в неділю, 11, листопада, повідомляє РИА Новости.

За інформацією російських ЗМІ, явка “виборців” на “виборах” у “Луганській народній республіці” на 11:00 становила 43%. У “Донецькій народній республіці” – 40,3%.

“Порушень не зафіксовано”, – пишуть російські ЗМІ.

Раніше повідомлялося, що в “республіках” почалося “голосування” на “виборах”, попри на заклики Києва не робити цього. В “республіках” заявляють, що “вибори” не суперечать Мінським угодам.

“Ці вибори не суперечать Мінським угодам, тому що ми не проводимо вибори до муніципальних органів. Це вибори глави республіки і депутатів Народної ради, це абсолютно не суперечить [Мінським угодам]”, – заявив, зокрема, виконувач обов’язків “глави ЛНР” Леонід Пасічник.

Нагадаємо, сепаратисти оголосили про рішення провести 11 листопада так звані “вибори” в “ЛДНР” через тиждень після загибелі в Донецьку глави “ДНР” Олександра Захарченка. У Москві тоді проведення цих “виборів” назвали “необхідним у сьогоднішніх умовах заходом”. Про це заявляв повпред РФ у контактній групі з врегулювання на сході України Борис Гризлов.

Київ, ЄС, США, ОБСЄ назвали заплановані “вибори” незаконними і такими, що суперечать Мінським угодам, закликавши відмовитися від них.


Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet.