Порошенко обговорив з Перрі Північний потік-2

Новини України

Президент відзначив успішну реалізацію низки спільних українсько-американських проектів в ядерній енергетиці.

Президент України Петро Порошенко і міністр енергетики США Рік Перрі обговорили питання українсько-американського стратегічного енергетичного діалогу та протидію проекту Північний потік-2. Як повідомляє адміністрація глави української держави, сторони обговорили питання співробітництва США з Україною в галузі енергетики.

“Президент відзначив успішну реалізацію низки спільних українсько-американських проектів в ядерній енергетиці, а також постачання американського вугілля в Україну. Глава держави підтвердив зацікавленість в залученні в нашу країну сучасних американських технологій і передового досвіду для ефективної розробки наявних запасів нафти й газу”, – йдеться в повідомленні.

Також було наголошено на необхідності подальшої протидії проекту Північний потік-2, а також диверсифікації джерел постачання енергоносіїв, зокрема шляхом розширення можливостей для постачання скрапленого газу зі США.

Раніше суд у Швейцарії ухвалив рішення заборонити компаніям Nord Stream AG і Nord Stream 2 AG здійснювати будь-які виплати на адресу російського Газпрому.

Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet